Lokalita

V novovybudovanej lokalite v Seredi – Prúdy vyrastá komunitné bývanie v objatí prírody a pritom s výbornou pešou dostupnosťou do mesta a zároveň blízkosťou diaľnice, ako spojnicou s krajskými mestami Trnavou a Nitrou.

Mapka polohy Konvalinkovej ulice

V pešej dostupnosti nájdete kompletné občianske vybavenie

✓ Jasle, Materská škola, Základná škola, Stredná škola a Gymnázium

✓ Zdravotnícke služby

✓ Obchody (veľké reťazce aj malé špecializované obchodíky)

✓ Lekárne

✓ Detské ihriská

✓ Príroda

✓ Športové vyžitie – rôzne športové kluby, cyklotrasa, športoviská a posilňovne

✓ Voľnočasové aktivity a krúžky pre deti aj dospelých – športové ,

tanečné, umelecké….

✓ Oddych – masáže, kaderníctvo aj kozmetické salóny

✓ Reštaurácie, kaviarne aj bary

Cyklotrasy a infraštruktúra v okolí Konvalinkovej ulice
Cyklotrasy a infraštruktúra v okolí Konvalinkovej ulice

Z Konvalinkovej ulice máte na skok do prírody. Len 10 minút pešo od domu nájdete cyklotrasu popri Váhu, vhodnú ako na šport tak aj na oddych. Cyklotrasa, ktorá vedie aj cez naše mesto, je súčasťou Vážskej cyklomagistrály, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie cyklistické komunikácie na Slovensku a spája Nitriansky, Trnavský, Trenčiansky a Žilinský kraj. Podľa rôznych zdrojov je v súčasnosti dlhá okolo 200 km.

Mestom preteká rieka Váh, ktorá poskytuje jednu z najkrajších polôh na rekreačno – turistické účely. Rybačka a vodné športy na Váhu a blízkej priehrade Kráľová sa môžu stať nezabudnuteľným zážitkom.

Mesto Sereď ponúka bohatý kultúrny život

Tradícia Seredských jarmokov prežila dodnes – na deň sv.Jána Krstiteľa (24. júna) sa tu koná Seredský tradičný jarmok, v Septembri Seredské slávnosti či Májové slávnosti. Okrem toho sa konajú v meste aj jarné slávnosti Flora fest, Vianočné trhy s bohatým kultúrnym programom, Pivný festival a mnoho iného.

Mesto má v správe Dom kultúry, knižnicu, múzeum, kino a amfiteáter. Zrekonštruovaný amfiteáter v lete premieta filmy a usporadúva koncerty. Kino NOVA je jedným z najúspešnejších slovenských digitalizovaných jednosálových kín a prešlo výraznou modernizáciou. V Dome kultúry si môžete pozrieť rôzne divadelné hry so známymi slovenskými hercami.

Bývajte na Konvalinkovej ulici v Seredi, a vychutnávajte si atmosféru mesta v pohodlí domu.

Zobraziť kompletnú ponuku